Ana SayfaHakkımızda

Hakkımızda

Bizi yakından tanıyın.

Hakkımızda

Ravos Bilgi Teknolojileri %100 Türk Sermayesi ile kurulmuş kurumsal bir firmadır. Kurulduğu zamandan itibaren kısa bir süre içerisinde büyük başarı elde etmiş ve müşterilerine güven sağlamış, kaliteli hizmeti süreklı olarak vermeye devam etmiştir. Ravos Bilgi Teknolojileri’nin kuruluş amacı Tükiye’de ve Dünya’da çok hızlı büyüyen internet ortamında yer alan veya yer almayı düşünen Kurumsal/Bireysel kişilere ait tüm ürünleri ve hizmetleri internet ortamında sorunsuzca barındırmak, marka değerlerini korumak, kurumsal bir görünüm elde etmek, profesyonel bir web sitesine sahip etmek ve tanıtmaktır. Bünyesinde 5000+ Web Sitesi barındıran, 5000+ Web Tasarım hizmeti, 2000+ E-Ticaret web sitesi yapan Ravos Bilgi Teknolojileri müşterileri ile birlikte hızlı bir şekilde büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. 

İstatistiklerle Biz

Web Sitesi

E-Ticaret Sitesi

Web Hosting

Başarı Oranı

Yenilikçi, rekabetçi ve geliştirilmiş alt yapı.

Kesintisiz erişim ve daha hızlı açılan web siteler için altyapımıza yatırım yapıyor, geliştiriyoruz.

7/24 teknik destek imkanı ile sorunlarınızı hızlıca profesyonel şekilde çözelim.

Web sitenizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve %99.98 uptime oranı sunuyoruz.

ÜST DÜZEY PARTNERLER

Desteğe mi ihtiyacınız var?

Ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için satış öncesi canlı destek ekibimiz 7/24 sorularınıza cevap vermek için hazır.
Web tasarım nedir?

Web tasarım nedir? Sorusuna birçok cevap verilebilir, fakat daha iyi anlamanız açısından özet geçmek gerekirse; Web tasarımı, kullanıcıların, müşterilerin hedeflenen içeriğe ulaşmasını, kolayca erişim yapabilmesi, işlem yapabilmesi için tasarlanan yazılımları ifade eder.

Destek süresi ne kadar?

Web tasarım ve e-ticaret paketlerinde standart destek süresi 3 ay olmaktadır. Bu süre zarfında güvenlik ya da istenilen ek özellikler eklenebilir.Sipariş esnasında dilerseniz ek destek paketleri satın alarak bu süreyi uzatabilirsiniz..

Tasarımlar mobil uyumlu mu?

Hazırladığımız web sitelerinde kullandığımız içerik yönetim sistemleri ve tasarlanan şablonlar, site öğelerini gelen ziyaretçinin ekran çözünürlüğüne adapte edebilen, esnek bir yapıdadır. Bu sayede tüm mobil cihazlar ile yüzde yüz uyumluluk sağlanır.

Yıllık yenilme ücreti var mı?

Yıllık olarak alan adı ve hosting yenileme ücreti alınmaktadır. Bu ücret hizmetinizin başladığı süreçten 1 yıl sonra istenmektedir.

İade mevut mu? İade şartları nelerdir?

Ürünlerimizin tamamı kişiye/kullanıcıya özel olduğu için ve başka bir kullanıcıya, tüketiciye, aynı nitelik ya da nicelikte yeniden satılmayacak olması sebebi ile iade mümkün değildir. Bu yüzden tescil edilmek istediğiniz alan adı ve hostingi bir kaç defa kontrol etmenizi öneririz.